Sayın üyemiz üye olmak üzerinde olduğunuz bu sistem Emoda Yazılım LTD. ŞTİ tarafından geliştirilen rapor sonuç sistemidir. Bu sistemi kullanabilmeniz için öncelikle çalışmış olduğunuz patoloji firmasının bizimle çalışıyor olması gerekmektedir. Geliştirmiş olduğumuz microcell patoloji yazılımı raporları e-imza’lı bir şekilde raporsonuc.com adresine göndermektedir. Çalıştığınız patoloji firması bizimle çalışıyor ise  yapılması gerekenler aşağıda sırasıyla verilmiştr.

1)      Sisteme bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurmak.

2)      Bilgiler tamamlanıp kaydedildikten sonra ilgili e-posta adresinize gelen bilgilendirme ve üyelik onay e-postasını onaylayıp sistemin sizi doğrulamasına izin vermeniz.

3)      Onaylama işlemi bittikten sonra  üye bilgilerim sekmesine ait sayfanın içinde yer alan Özel Kod başlıklı size ait kod bilgisini çalıştığınız patoloji firmasına iletmek.

Bu işlemler tamamlandıktan sonra sizden gelen özel kod ile patoloji firması kayıt işlemindeki bilgileri otomatik olarak microcell yazılımına aktaracaktır. (Parola bilginiz hariç)

Sistemin kullanımı ve E-imza işlemleriyle ilgili bilgiler sisteme giriş yaptıktan sonra yardım sekmesinde bulabilirsiniz.

Not: Kayıt yapılan E-Posta adresi değiştirilemez. Firmanızın kurumsal E-Posta adresi ile kayıt olunuz.